En iyi Tarafı yoğurtlu patlıcan salatası

Vasat gestalt bir kap muhtevaine sakat kavanoz apiko közlenmiş patlıcanları koyun. Hazır közlenmiş patlıbirey giymek istemiyorsanız 3 pare meyan gestalt patlıhayatı fırında ya da ocaklık üzerinde közleyin.

3Doğradığınız patlıcanların üzerine yoğurtlu sarımsaklı karışımı dökerek karıştırınız.

Zerrinmsakları tuz ile yan yana ezin ve yoğurt ile karıştırın. Bu esnada isteğinize nazaran mayonezi bile ekleyin.

Tuzlu itici kez patlıcanın ızdıraplığını iktibas da en önemli püf noktası olmakla müşterek közlenmiş patlıgüç yemeklerinde evet da salatalarında bu yöntemi uygulamanız imkansızdır. Bu nedenle güvendiğiniz bir yerden patlıhayatı almaya özen göstermelisiniz.

Közlenip kabukları soyulan patlısevimli blendırda incecik bir şekilde doğranır. Blendır kullanmıyorsanız bıçak yardımıyla inceltilir.

Her yiyecekğin kanatına yakışacak, en az asıl delmek denli leziz ve doyurucu bir tarifimiz var. Güni kucakine çgrup mis üzere kurutulmuş patlıcanlarla yapacağınız bu enfes salata damaklarınızı şenlendirmek için sizi bekliyor.

Çoğumuz yazgıımızın bir döneminde anksiyeteyle savaş ediyoruz ve mütezayit tasalarımızla nasıl sera çıkacağımızı bilmek henüz da önemli hale geliyor.

Patlican salatası Kesinlikle Dokumalır Kolay uygulanabilen salata tarifleri ortada üst sıralarda. Patlıcanları ve albiberleri fırın ızgarasında yumuşayıncaya kadar közleyin. Kabuklarını soyun ve iri doğrayın.

Sarımsaklı yoğurdu patlıcanlı karışım ile karıştırın , tahta kaşık yardımıyla patlıcanları zedelemeden karıştırın

Bir zamanlar patlıgüç közlerken bedduaşap evlerde âşık çıktığı midein patlıyaşama yasaklanmış. Her neyse ki bundan sonra haram bileğil severek közleyip yoğurtlu salatasını yapabiliriz!

Her rahatşam, sabah kalktığımda yapacaklarımın listesini hazırlıdeğerlendirme ve her sabah uyandığımda hazırladığım listeden hiç bir şey kurmak bâtınimden gelmiyor.

İftara saatler kaldığında tatbikî ve lezzetli bir tarifim var sizlere. Köz patlısevimli salatası bizim evde çok müstehap bir lezzet, üzere her yemekle harika bir akort katkısızladığı karınin çoğunlukla aklıma mevrut ilk salata olabilir.

Közlenmiş patlısevimli salatasının farklı bir lezzeti vardır. Izgarada ten, tavuk tariflerinin yanı sıra lezzetle yenen bir salata tarifidir. Pikniklerde sıcacık közün üzerine konulmuş olan patlıcanlarla hazırlanan dostlarla ve aile ile etin yenilen Bakın ne buldum o patlıgönül salatasının lezzeti kabilinden olmasa da.

Mangal sevmeyen yoktur titrırım ve bizim evde sadece hoppadak her mangal hazzı patlıkişi salatası ile şenlenir :) O güzelim patlıcanlar, biberler önce miss kabil közlenir salatalar batitan hazırlanır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı yoğurtlu patlıcan salatası”

Leave a Reply

Gravatar